Toyota Auris – Váha vzduchu

Dobrý den, děkujeme za návštěvu našich stránek - prodej náhradních dílů z vrakoviště - Toyota Auris Váha vzduchu – hledáte-li díly na Toyota Auris a hledáte-li Váha vzduchu stačí vyplnit formulář na dotaz na konkrétní díl/díly a náš automatický systém se pokusí dohledat vámi požadovaný díl/díly – bude-li díl k dispozici spojí se s vámi konkrétní kolega a domluvíte se na podrobnostech vyzvednutí / zaslání. Díly posíláme po celé České Republice. O dohledání konkrétního dílu se postará náš automatický systém za Vás a pokusí se pro Vás dohledat konkrétní díl.

Potřebujete zlikvidovat / vykoupit váš starý vůz – stačí vyplnit formulář na ekologickou likvidaci / výkup vozu a naši operátoři se s vámi spojí v co nejkratší době Po-Pá 8 – 17h. Ekologicky likvidujeme každé kompletní auto, které lze natáhnout na odtahovku a vykupujeme auta zajímavá na náhradní díly což jsou většinou auta, která se nezačala vyrábět déle než před 15 lety. U aut vykupovaných odměna závisí na konkrétním autě, jeho stavu, roku výroby, využitelnosti náhradních dílů z konkrétního likvidovaného auta a zda je o díly z daného vozu ještě zájem. U aut pouze likvidovaných závisí výše odměny na aktuálních výkupních cenách železa v ČR a pohybuje se v rozpětí 0-500Kč.

Ke každému jak likvidovanému tak vykoupenému vozu je odtah vždy zdarma a protokol o provedené ekologické likvidaci, který potřebujete k odhlášení na dopravním inspektorátu. Ke každému vozu je potřeba mít velký technický průkaz a být majitelem a nebo mít od majitele plnou moc a nebo platnou kupní smlouvu. Auta pouze vyzvedáváme u zákazníku kdekoliv po ČR.

Prodej náhradních dílů – formulář

Máte-li dotaz ohledně dílů, vyplňte prosím tento formulář.

My se vám ozveme v pracovní době po-pá: 8-17h do max. 24h v případě, že vámi požadovaný díl budeme mít k dispozici. Pokud se do 24h neozveme, je nám líto ale vámi požadovaný díl není skladem.

Náš automatický systém zjistí nejenom dostupnost požadovaného dílu ale i v jakém konkrétním skladu je k dispozici a zda je možné vzhledem k povaze dílu a lokalitě odkud jste vy a kde je konkrétní díl je možné jej vyzvednout osobně a nebo zaslat poštou a bude vás kontaktovat kolega z nejbližšího skladu kde je díl k dispozici a domluví s vámi cenu a podrobnosti.

Odesláním poptávky souhlasíte s Ochranou osobních údajů.

 • Nonstop monitorujeme ceny dílů u konkurence a vždy se snažíme mít nejlepší ceny.
 • Neřešíme díly s cenou nižší než 300 Kč — prosíme respektujte to.
 • Není možné, aby jste si vymontovali díly sami z důvodu bezpečnosti práce.
 • Naše sklady jsou po celé ČR ve většině krajských měst a ve větších okresních městech to ale neříká, že konkrétní díl je ve vašem městě ale může být dostupný o 100km jinde — poštou či kurýrem rozesíláme po celé ČR díly, u kterých je to možné.
 • Lokalitou zde uvedenou se myslí lokalita kde jste vy a kde vy díly hledáte ne lokalita kde my máme sklad — toto se v určitých lokalitách může ale nemusí shodovat — berte to tak, že vy zde díl hledáte a náš systém se vám díl pokusí někde najít — ten z našich kolegů/partnerů, kdo vámi hledaný díl bude mít, se vám ozve a můžete se domluvit na podrobnostech.

Ekologická likvidace / výkup aut – formulář

Prosíme o vyplnění a my vás budeme kontaktovat s naší nabídkou v co nejkratším termínu (po-pá 8-17h).

Odesláním poptávky souhlasíte s Ochranou osobních údajů.


 • MAB reality s.r.o.
  Holečkova 789/49
  150 00 Praha 5, Smíchov

 • IČO:28492676
  DIČ:CZ28492676
  Spisová značka:C 145565 vedená u rejstříkového soudu v Praze

 • odtahová služba, silniční služba:Ceník služeb
  oprávněné firmy dle kraje:Seznam partnerů
  GDPR:Ochrana osobních údajů

© MAB reality s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. DOTAZY NA DÍLY A VÝKUP/LIKVIDACI POUZE PŘES FORMULÁŘ – e-mail ue.ylid-otua-etsivokarv@ofni slouží pouze jako zákonný kontakt.